نتایج جستجو برای عبارت :

7 دانستنی مفید درباره عارضه آب مروارید

درمان عارضه منافذ باز پوست صورت
بسیاری از زنان و مردان از عارضه‌ای به نام "باز شدن منافذ پوست" رنج می‌برند. علت اساسی بروز این عارضه، التهاب‌های ناشی از جوش‌های سرسفید (جوش جوانی) است. 
به همین دلیل است که اینگونه التهاب‌ها را باید سریعاً درمان کرد تا باعث بروز ضایعات عمقی پوست نشود. اگر دچار عارضه جوش جوانی هستید، سریعاً به فکر درمان باشید زیرا 
احتمال دارد به عارضه منافذ باز پوست مبتلا شوید.

ادامه مطلب
محققان بر این عقیده هستند که عارضه چشم صورتی نشانه کرونا و ابتلای به این بیماری است و تاکید دارند همه کادر درمانی و پرستاران و پزشکان مراقبت کننده از بیماران کرونایی باید علاوه بر لباس, دستکش, کلاه مخصوص, عینک محافظ هم بزنند. جزئیات خبر را در این بخش  بخوانید.
ادامه مطلب
7 دانستنی مفید درباره عارضه آب مروارید

آب مروارید کدورت عدسی چشم است

زمانی که از افراد در مورد آب مروارید سوال می‌کنید ممکن است با واژه‌هایی همچون مشکلات چشم یا افراد پیر مواجه شوید. بیشتر افراد اطلاعات زیادی در مورد این بیماری ندارند.خوب این موضوع زیاد هم تعجب آور نیست. تقریبا بیش از نیمی از آمریکایی‌هایی که به سن ۸۰ سالگی رسیده‌اند، ممکن است آب مروارید را تجربه کنند. ممکن است در آغاز سن ۴۰ سالگی نیز آب مروارید مرتبط با سن را نیز داش
خوانش پریشی یک اختلال یادگیری است که امر خواندن و نوشتن را برای فرد دشوار می کند. خوانش پریشی بر روش هایی که مغز سمبل ها و صدای کلمات را پردازش می کند اثر می گذارد و بر تشخیص، هجی کردن و توانایی انطباق حروف با صدا ها اثر می گذارد. با اینکه دیسلکسی عارضه ای عصبی است اما هیچ ارتباطی با هوش ندارد.
خوانش پریشی بسیار شایع است و متخصصین معتقدند که بین ۵ تا ۱۰ درصد افراد به این عارضه مبتلایند در حالی که بعضی دیگر تا ۱۷ درصد نیز تخمین می زنند. تشخیص، هدا
برخی از پزشکان بر این باورند که کودکان با عارضه تنگی دریچه پیلور به دنیا نمی‌آیند و رشد عضلات پیلور و انسداد آن پس از تولد کودک رخ می‌دهد. دقیقا مشخص نیست که علت تنگی دریچه پیلور چیست، اما پزشکان برخی از فاکتور‌ها را در این زمینه تأثیر گذار می‌بینند و ممکن است با جمع شدن چند مورد از این فاکتور‌ها و دلایل، این عارضه در نوزاد بروز پیدا کند. این چند دلیل تأثیر گذار بر بروز تنگی دریچه پیلور عبارتند از:    ارث: نوزاد ممکن است به صورت ارثی این اخ
عارضه لکه پوست استخوانی یا اضمحلال پوست استخوانی میوه پسته Endocarp Lesion طی چند سال اخیر در مناطق پسته کاری کشور شیوع پیدا کرده است. این عارضه تاکنون بر روی ارقام کله قوچی، احمدآقای، عباسعلی و فندقی مشاهده شده و خسارت آن بر روی ارقام کله قوچی، عباسعلی و احمد آقائی شدید می باشد.
علائم عارضه از مرحله شروع تشکیل پوست استخوانی تا سخت شدن آن به صورت سیاه شدن پوست استخوانی از قسمت راس به سمت قاعده میوه که حدوداً تا دو سوم آن را می پوشاند مشاهده شده و سپ
یکی از مشکلات رایج دانش دندانپزشکی آندربایت است. آندربایت در واقع نوعی ناهنجاری در فک و دندان هاست. فرد مبتلا به این عارضه ظاهرا خشمگین دیده می شود و شاید از دید شما این گونه به نظر برسد که می خواهد به شما حمله کند. درجه این عارضه در افراد مختلف متفاوت است. اگر می خواهید درباره این ناهنجاری و روش های درمانی آن بیشتر بدانید، مقاله پیش رو منتظر شماست.
آندربایت چیست؟
به طور طبیعی دندان های فک بالایی باید روی دندان های فک پایینی قرار بگیرند. اما د
علت و درمان درد کف پادرد کف پا می تواند به دلایل متعددی ایجاد شود و با توجه به علل درد کف پا درمان های متفاوتی مانند ماساژ کف پا برای بیماران مبتلا به درد کف پا در نظر گرفته می شود یکی از
شایعترین محل درد کف پا پاشنه پا می باشد. درد پاشنه یکی از عارضه‌های شایع مچ پا است.‌
در این عارضه هنگام استفاده از پاشنه درگیر، درد شدیدی احساس می‌شود. معمولاً درد پاشنه به‌تدریج افزایش‌یافته و به‌ مرور زمان بدتر می‌شود. اغلب درد این عارضه شدید بوده و
زمان
عوارض بوتاکس پس از تزریق بوتاکس معمولا به سبب اشتباهات در تزریق کردن ایجاد می‌شود. برای مثال اگر بوتاکس در نقاط صحیح تزریق نشود یا دوز دارو مناسب نباشد و بیش از حد تزریق شود، دارو بسیار رقیق شده باشد و پخش شود یا نقاطی که تزریق می‌شود فشار و ماساژ داده شود یا اگر از داروهای تقلبی و غیر استاندارد استفاده شود و تزریق به‌وسیله اشخاص غیر متخصص و در مکان‌های نامناسب مثل آرایشگاه‌ها صورت گیرد، احتمال ایجاد عارضه افزایش پیدا می‌کند و اگرنه بو

نکاتی درباره ژل تاخیری

ژل تاخیری عوارض جانبی بسیار کمی دارد

ژل تاخیری با خاصیت روان کنندگی سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و همچنین با خاصیت تاخیری خود، انزال را به تاخیر انداخته و لذت رابطه ی جنسی شما را دو چندان می کند.
خشکی واژینال عارضه ی جنسی شایعی در میان زنان است که ۱ نفر از هر ۳ نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از مهمترین علت‌های اولیه درد واژینال طی رابطه‌ جنسی خشک بودن واژ
تندینیت – التهاب یک تاندون
بورسیت – التهاب بورس مفصلی (کیسه پر از مایع اطراف یک مفصل)
آسیب فشار تکراری – معمولا در دستها و مچ دستهای کارمندان ادارات مشاهده میشود، اما ممکن است در سایر مفاصل کوچک بدن نیز دیده شود.
گرفتگی شانه (شانه یخ زده) – باعث میشود بالا آوردن دستها به سختی انجام گیرد. گاهی این عارضه به آسیب به بافتها، مثل فشار به عضلات (کشیدگی عضله) مربوط میشود و گاهی هیچ دلیل مشخصی برای آن وجود ندارد.
سندروم تونل کارپال – به علت وارد شدن
من دو هفته پیش بوتاکس تزریق کردم و از آن موقع به طور مداوم سردرد دارم. آیا این یک عارضه جانبی است و چقدر طول می­کشد؟ بوتاکس به پیشانی من تزریق شد و به مردمک چشمانم مانند پیشانی ام آسیب رسانده است.
برای بیمارانی که تزریق بوتاکس در پیشانی داشته اند، داشتن سردرد موقت طبیعی است و به تعداد تزریق­هایی که دریافت کرده­اند بستگی دارد. داشتن سردرد مداوم برای دو هفته و همچنین درد مردمک چشم  یک عارضه جانبی غیرمعمول است، و باید با پزشکی که تزریق کرده صحب
ژنیکوماستی

بزرگی سینه آقایان را اصطلاحاً ژنیکوماستی گویند. این عارضه رشد غیر عادی سینه‌ آقایان، در یک یا هر دو طرف را شامل می‌شود، ژنیکوماستی اصطلاحی پزشکی با ریشۀ یونانی و به معنای «سینه‌های شبیه به زنان» می‌باشد. این عارضه سینه آقایان را از حالت طبیعی خارج کرده و به هیبت سینه زنان نزدیک می‌کند. اصلاح فرم سینه در خانم ها ماموپلاستی نام دارد.

اختلال در هورمون‌ها و عدم تعادل بین هورمون استروژن و پروژسترون موجب ژنیکوماستی خواهد شد. تس
هموروئید یا بواسیر بیماری مزمن و شایعی است که اکثر انسانهای بالغ در دوره ای از زندگی‌ به آن‌ دچار میشوند. این عارضه با خارش و احساس ناراحتی‌ و شاید خون ریزی همراه است. هموروید یا بواسیر عبارت است از سیاه رگ ‌های گشاد شده و واریسی در مقعد که ممکن است در مجرای مقعدی که آن را بواسیر داخلی‌ یا خارجی‌ می‌نامند ایجاد شود. این عارضه میتواند به هنگام دفع مدفوع درد و ناراحتی‌ و گاهی خون ریزی به همراه داشته باشد.
ادامه مطلب
کیس ریپورت ویدیویی عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران به عنوان یکی از پنج مقاله برتر ژورنال معتبر جراحی چاقی (Obesity Surgery) انتخاب شد.

دکتر محمد کرمان ساروی، فلوشیپ‌ فوق تخصصی لاپاروسکوپی پیشرفته و جراحی چاقی(جراحی درون بین) و عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: در این کیس ریپورت ویدیویی سومین مورد عارضه نادر فتق فضای پترسون در افراد تحت جراحی مینی بای پس(تک آناستوموزی) در دنیا گزارش شده است.

وی خاطرنشان کرد: عمل مینی بای پس، یکی
اسکولیوز,انحنای‌ ستون‌ فقرات‌,علایم‌ اسکولیوز
اسکولیوز (انحنای‌ ستون‌ فقرات‌) خمیدگی‌ بدون‌ درد ستون فقرات که‌ گاهی‌ حالت‌ پیشرونده‌ داشته‌ و باعث‌ تغییر شک‌ قفسه‌ سینه‌ و پشت‌ می‌شود.
 این‌ عارضه‌ می‌تواند مهره‌های‌ قفسه‌ سینه‌ای‌ (میانی‌) یا مهره‌های‌ کمری‌ (پایینی‌) ستون‌ فقرات‌ را درگیر سازد. این‌ عارضه‌ بیشترین‌ شیوع‌ را در نوجوانان‌ داشته‌ و در دختران‌ 
شایعتر از پسران‌ است‌.

ادامه مطلب
درباره دکتر ندا سالاریه متخصص زنان
رتبه 18 کنکور پزشکی و دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتیاز مولفین کتب آموزشی رشته زنان و زایمان دکتر ندا سالاریهدارای مقالات متعدد در نشریات معتبر داخلی و خارجیدارای مدرک پیشرفته جراحی زیبایی، ترمیمی و پلاستیک زناندارای گواهینامه لیزر واژینال پیشرفته با مونالیزا تاچمدرس لیفت واژن با نخ و تزریق ژل و بوتاکس در ناحیه تناسلیگذراندن دوره نازایی و IVF در کلینیک ابن سینا (مدرک انجام IUI)مدرس آموزش زایمان فی
سوختگی پای کودکان در اثر اسهال عارضه‌ای است که آرام‌ و قرار را از آنها می‌گیرد و پدر و مادرها را به دلهره می‌اندازد؛ بنابراین باید جدی گرفته شود. دو بیماری رایج در میان کودکان وجود دارد که اسهال یکی از علائمشان است. در بخش ابتدایی مطلب، اطلاعات کافی درباره این بیماری ها و روش‌های درمان و پیشگیری از آنها را در اختیارتان می‌گذاریم. بخش دوم مطلب را هم به درمان سوختگی پای کودکان در اثر اسهال اختصاص داده‌ایم و در آن، از راهکارهای درمانی مناس
امروز یه اقا پسر ایرانی دیدیم

بچه ها کپییییییییییی حرفایی که من هر روز اینجا مینویسم حرف میزد.

دقیقاااا ایده هاش درباره سوشال دموکراسی، اینکه اینا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!

انگار کپی من بود!

میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!

قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
نزدیک بینی چیست و راه های پیشگیری از آن چیست
نزدیک بینی یکی از مشکلات شایع چشمی است که بسیاری از مردم در سراسر دنیا در خطر ابتلا به آن قرار دارند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال راه هایی برای پیشگیری از این عارضه هستند تا بعدها دچار آن نشوند. برای این عارضه نیز مانند سایر بیماری های چشمی، روش هایی برای پیشگیری وجود دارد که خطر ابتلا به این عارضه را در افراد کمتر می کند.
نزدیک بینی
نزدیک بینی یا میوپی یکی از عارضه های عیوب انکساری چشم است
شایع ترین عارضه نشیمنگاهی که بیشتر از نصف مردم جامعه به آن مبتلا می شوند بواسیر یا هموروئید است که در هر سنی احتمال ابتلا به آن وجود خواهد داشت اما در سنین بالا به دلیل ضعیف و آسیب پذیر شدن عضلات ناحیه مقعد احتمال آن کمی بیشتر است. زمانی شما به بواسیر مبتلا می شوید که رگ های ناحیه مقعد دچار التهاب و تورم می شوند و علت آن ایجاد فشار بیش از حد به دیواره های مقعد است که در مقاله “بررسی مزایا و معایب درمان هموروئید یا بواسیر با لیزر” نیز توضیحات
آذر کیوان، جراح عمومی با اشاره به آمدن فصل پاییز و بروز برخی بیماری‌ها گفت: در فصل پاییز به دلیل تغییرات آب و هوایی ممکن است بیماری‌های مختلفی ظاهر شوند که بسیاری از افراد به آن مبتلا خواهند شد؛ یکی از شایع ترین این ویروس ها،  سرماخوردگی است.
او درباره عوامل موثر در بروز سرماخوردگی بیان کرد: مهم‌ترین عوامل تاثیرگذار باران، باد‌های شدید و تغییرات رطوبت هوا هستند که در کاهش قدرت سیستم ایمنی بدن نقش دارند، بنابراین به راحتی ویروس‌ها می‌تو
تشخیص سندرم شیر سمی
 همانطور که ذکر شد، بروز این بیماری در توله ها همراه با اسهال و قرمزی مقعد رخ می دهد، اما به طور معمول این عارضه توسط صاحبان تشخیص داده نمی شود، زیرا در زمان اسهال سگ ماده به تمیز کردن مقعد توله اسرار می ورزد و لیس زدن مداوم مادر موجب قرمزی مقعد توله ها و گمراهی صاحب می گردد.
مشاوره و آموزش درمان بیماری های سگ 
در مراحل اولیه ی این بیماری، مدفوع توله ها زرد رنگ و بوی ترشیدگی شدید می دهد. و در مراحل پیشرفته ی سندرم شیر سمی، د
نخوردن صبحانه ۸ عارضه زیانبار به‌دنبال دارد
کارگر آنلاین: وعده صبحانه و شام در آموزه‌‌های طب سنتی از اهمیت مضاعفی در حفظ سلامتی و تندرستی برخوردار هستند و ترک این ۲ وعده غذایی کلیدی در رژیم غذایی روزانه می‌تواند عوارض و پیامد‌های وخیمی را در پی داشته باشد.
در ادامه به برخی از عوارض نخوردن وعده صبحانه اشاره شده است:
پوکی استخوان‌هاچاقی مفرط
 دیابت در سنین بالا
کوتاهی قد در کودکان
 ریزش موها و ابروها
ضعف فرایند گوارش
خشکی پوست
مشکلات تیر
پرسش و پاسخ @Ameli_Office سوال:پدرم حدود یک ساله که پارکینسون داره البته ما حدود سه ماهه که متوجه شدیم. از ابتدای درمان پدرم هر وقت داروی نوراستور را میخورد استفراغ میکند. شکم خالی هم میخورد دارو را برمی گرداند. لطفا من را راهنمایی کنید .اگر داروی دیگری جایگزین شود بهتر میشود؟ @Ameli_Office پاسخ: ✅ تهوع و استفراغ عارضه اکثر داروهای پارکینسون است. تهوع و استفراغ بویژه اگر داروها را با مقادیر زیاد شروع کنیم و یا چند دارو را باهم شروع کنیم، بیشتر خواهد بود.
هیدروسفالی یا تجمع مایع مغزی چیست؟
هیدروسفالی یا تجمع مایع مغزی به بیماری گفته میشود که بر اثر یک عارضه یا اختلال مایع مغزی امکان خروج از مغز را ندارد و تجمع بیش از حد آن باعث هیدروسفالی میشود. 
مایع مغزی چیست؟ و اصلا چرا باید این مایع وارد مغز شود 
تمام اجزای بدن نیاز به مواد غذایی جهت تامین انرژی خود دارند. اغلب این تامین انرژی و سوخت رسانی توسط خون انجام میشود. کارکرد مغز کمی متفاوت است تامین مواد غذایی مورد نیاز مغز توسط مایع مغزی انجام م
به گزارش همشهری آنلاین، مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با ایلنا درباره آخرین آمار حوادث جوی تا صبح امروز ۱۳ فروردین گفت: تاکنون براثر حوادث جوی در ۱۵ استان کشور ۲۲ نفر مصدوم شده اند. همچنین از کل مصدومان ۱۴ نفر بوسیله صورت زمینی بوسیله مراکز درمانی واگذاری یافته اند و ۸ نفر در محل به عارض سرپایی تداوی شده اند. وی درباره مصدومان این حوادث گفت: ۲ نفر تو بوشهر، ۶ نفر در سیستان و بلوچستان، یک نفر در فارس، ۲ نفر داخل خراسان جنوبی،
 تیک عصبی 
یک متخصص مغز و اعصاب گفت: تیک‌های عصبی در موارد شدید با دارو قابل کنترل هستند، و‌ حتی بدون درمان هم در درصد کمی از افراد این عارضه مزمن و مادام العمر می‌شود.
مهدی خواجوی جراح و متخصص مغز و اعصاب در خصوص تیک‌های عصبی توضیح داد: بسیاری از ما در محیط مدرسه و‌کار و زندگی با افرادی برخورد کرده ایم که حرکات غیر طبیعی
 و غیر ریتمیک‌ در چشم‌ها و صورت و‌ یا گردن دارند و یا هرچند دقیقه یکبار صداهای عجیب و‌غریب از خود خارج می‌کنند و یا از
دیپ بایت یا نیش عمیق زمانی رخ می دهد که دندان های جلویی در فک های بالا و پایین فرد بلند تر از حد معمول می شوند در این صورت این دندان ها بیش از حد دندان های مقابل خود را همپوشانی می کنند این عارضه اغلب به علت ژنتیک اتفاق می افتد و نتیجه آن عدم تقارن دندان ها در فک ها است. 
آیا دندانپزشک تان به شما گفته دندان های نامرتبی دارید؟
اگر دندانپزشک شما به شما گفته که دندان های جلویی شما بیش از سایر دندانهایتان رشد کرده اند ممکن است شما نیاز درمان ارتودن
نکاتی درباره ژل تاخیری

ژل تاخیری عوارض جانبی بسیار کمی دارد

ژل تاخیری
با خاصیت روان کنندگی سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد
و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و همچنین با خاصیت تاخیری خود، انزال را
به تاخیر انداخته و لذت رابطه ی جنسی شما را دو چندان می کند.
خشکی واژینال عارضه ی جنسی شایعی در میان
زنان است که ۱ نفر از هر ۳ نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از
مهمترین علت‌های اولیه درد واژینال طی رابطه‌ جنسی خشک بو
زخم دهان عارضه دردناکی است که شرایط ناخوشایندی را برای فرد ایجاد می‌کند اما با استفاده از روش‌های خانگی و طب سنتی می‌توان سریع‌تر از شر آن خلاص شد.زخم یا آفت های دهانی مشکلات آزار دهنده و رایج هستند که معمولا پس از گذشت 2 هفته خوب می شوند. این زخم ها معمولا به صورت دونه های جوش یا آفت هستند که روی لثه و در قسمت داخلی لب و دهان ایجاد می شوند.  آفْت در سه شکل عمده وجود دارد که شایع‌ترین آن‌ها آفْت‌های کوچک (مینور) با شیوع ۸۰٪ و آفْت‌های بزرگ (م
بواسیر ترومبوزه زمانی اتفاق می افتد که کیسه هایی در محل مقعد به خارج آن بیرون زده و با لخته خون پر شده باشد. علائم هموروئید ترومبوزه چیست و چه چیزی باعث آنها می شود؟ داشتن هموروئید ترومبوزه ممکن است دردناک باشد.
آنها ممکن است فعالیت های روزمره مانند راه رفتن، نشستن یا رفتن به توالت را سخت کنند.هموروئید ترومبوزه می تواند بر هر کسی تاثیر بگذارد و نشانه ای از ناسالم بودن نباشد. این مقاله به بررسی علائم، علل و چشم انداز این عارضه می پردازد.
ادام
http://WWW.NEGARSKIN.IRعوارض جانبی بوتاکس چیست؟

عارضه عمده بوتاکس ضعیف شدن عضلاتی است که در اطراف محل تزریق هستند و بنای اولیه بر اثر دارو رویشان نبود، مانند عضلات حرکت کره چشم که دوبینی می دهد و یا عضله بالابرنده پلک که افتادگی پلک می‌دهد.http://WWW.NEGARSKIN.IR
دوس دارم با یکی حرف بزنم...
نمی‌دونم درباره چی!... فقط دوس دارم حرف بزنم...
شاید یه دلیلش اینه که کلا ما ایرانیا دوس داریم درباره هرچیزی اظهار فضل کنیم!
یعنی یه نفر یه چیزی بگه، بعد ما درباره‌ش نظر بدیم... بریم توی فاز سخنرانی...
واقعا الان نیاز دارم! خیلی وقته موندم توی خونه و نتونستم دوستان رو مستفیض کنم!
ما أكثر ما یُواجَه الزائر بهذا السؤال غیر الوجیه: "هل استلمت الضریح؟" فصار كثیر من الزوّار یزعم أن الزیارة من دون استلام الضریح غیر مضبوطة، فلا تهنأ له الزیارة إلا إذا استطاع أن یشقّ طریقا من بین الازدحام إلى الضریح. فإن قدر على ذلك رجع إلى أهله مسرورا مرفوع الرأس، وإلّا رجع خائباً! لیتنا كنّا ندع هذا السؤال جانبا، لكی لا یشتبه الأمر على بعض فیزعم أن قد أفلح الیوم من استقوى! إن استلام الضریح عمل جیّد وعظیم بلا ریب، ولا یحلو للضریح أن یُترك خ
یبوست به حرکات روده ای گفته می شود که نادر است و یا این که عبور آنان طاقت فرسا است . مدفوع اکثر اوقات دشوار و کم آب است . علامتها دیگر ممکن است دربرگیرنده دل درد , نفخ و شم نظیر این که فرد کاملا از تلاش روده عبور نکرده باشد . عارضه ها ناشی از یبوست ممکن است مشتمل بر بواسیر , شقاق مقعد یا این که انقباض مدفوع باشد . فرکانس ارگانیک جنبش روده در بزرگسالان در میان سه نفر طی روز و سه در هفته است . نوزادان معمولاً روزمره سه عدد چهار جنبش روده دارا هستند , در
سکته، چه از نوع قلبی یا مغزی آن؛ چیزی جز عدم خون رسانی درست به این دو دستگاه بدن و ایجاد اخلال در عملکردشان نیست.
عدم خون رسانی درست به قلب یا مغز، دلایلی مختلفی می تواند داشته باشد که به دو مورد آن اشاره می شود:
1- غلظت خون: وقتی غلظت خون زیاد باشد، خون در رگها به آرامی حرکت کرده و در نتیجه؛ ممکن است به قلب و مغز خون رسانی انجام نگیرد.
کسانی که دچار این عارضه هستند، باید آب بیشتری در طول روز بنوشند. زیرا نوشیدن آب از غلظت خون می کاهد.
در بین میوه ه
تمام این هفته میخواستم بنویسم. درباره اینکه هوا واقعا خوبه اما من رو غمگین میکنه. درباره اینکه دوست دارم ۱۴ساله باشم. دوست دارم شبیه ۱۴سالگیم از رمان های نودوهشتیا طور لذت می‌بردم. دوست دارم ریاضی میخوندم. نجوم میخوندم. خدایا، نجوم‌ میخوندم. درباره اینکه خیلی استرس دارم. و‌ خیلی می‌ترسم. درباره اینکه برعکس همیشه هیچ لیست ارزویی برای امسال نساختم. اینکه از ارزوهام می‌ترسم. اینکه نمیتونم غذا بخورم، نمیتونم بخوابم، تمام مدت سردمه و میدون
بارداری ، کمردرد و سیاتیک متأسفانه ، ممکن است خانم‌ها در زمان بارداری، دچار کمردرد و یا سیاتیک شوند. فرقی ندارد که فرزند اول شما باشد و یا فرزند پنجم، در هر صورت باید آمادگی همچین عارضه‌ای را داشته باشید. متاسفانه شور و هیجان مادر شدن می‌تواند درد کمر و سیاتیک را تحت الشعاع قرار 
ادامه مطلب
بابت اینکه در دوران اینترنی بخش هایی که گذروندیم رو خوندم واقعا خوشحالم و الان گرچه چیزی از مطالب یادم نیست اما همینکه یک جاهایی رو هایلایت کردم و نکته ای نوشتم خودش کلی به سرعتم کمک میکنه...اما عفونی...ماه هایی که بخاطر مسائلی انقدر به هم ریخته بودم که ناهار و شامم اشک بود و به ضرب و زور قرص خودم رو خواب میکردم و نتونستم عفونی بخونم و نتیجه اش امروز بود که سر فصل داروها هزار بار مُردم و زنده شدم و تصمیم گرفتم رهاش کنم اما نکردم...با خوندن هر سطر
بهترین مارک کرم پودرکرم پودر دایم یا این که BB Glow روشی‌ میباشد که میتوانید با انجام آن در مرکزها مجاز؛ پوستی صاف، پر‌نور و فارغ از لک داشته باشید. البته بهتر میباشد قبلی از مبادرت، عارضه ها کرم پودر دایم را نیز در حیث بگیرید.بدون شک همگی‌ی ما دوست داریم مدام پوستی صاف، روشن و سوای هیچ لکی داشته باشیم! شاید این زمینه تا یکسری سال گذشته یک رویای دست نیافتنی بود، ولی امروزه به لطف پیشرفت دانش و تکنولوژی تحقق یافته میباشد. البته چه گونه؟ مزایا و
سایت about.me یکی از سایت هایی هست که می توانید درباره خودتان مطلب بنویسید. اگر برای خود وب سایت ندارید این وب سایت برای شما این امکان را تا درباره همه چیز بنویسید درباره خودتان ،علایقتان، تخصصتان، معرفی پیجتان در شبکه های اجتماعی و ...
وب سایت طلوع فیلم مطالب را درباره خود در این سایت نوشته و لینک آن را در زیر برای شما قرار داده است.

https://about.me/hosseinfilm
نان میخوریم یا داروخانه ؟
✡️نانواهایی که با دست خمیر درست میکنند دچار زخم و عارضه پوستی می شوند!
✡️در نان های امروزی به توصیه سازمان صهیونیستی بهداشت جهانی این مواد شیمیایی افزوده می شود
افزوده های به آرد به اجبار سازمان بهداشت!
1️⃣قرص دی2️⃣قرص آهن3️⃣قرص فولیک اسید4️⃣کلر ،سدیم و ید شیمیایی5️⃣پروتئاز6️⃣گلوکز اکسیداز7️⃣آنزیم های آلفا آمیلاز8️⃣همی سلولاز9️⃣زایلانازلیپاز  ☠️یک نان ، بیش از ده قرص شیمیایی
اگر گهگاه با مشکل عدم نعوظ مواجه شدید، لازم نیست فورا نگران شوید و در پی درمان باشید. اما اگر عدم نعوظ به مشکلی همیشگی مبدل شد، می‌تواند شما را دچار استرس و نگرانی کند، بر اعتماد به نفس شما تاثیر بگذارد و در روابط عاطفی و جنسی شما نیز اثر منفی داشته باشد.
مشکل نعوظ و حفظ آن می‌تواند دلیل یک بیماری یا عارضه جسمی یا روانی باشد که نیاز به درمان دارد و حتی ممکن است از عوامل خطرساز و نهفته بیماری قلبی نیز به شمار رود.در خیلی از موارد، ناتوانی جنسی
وقتی اشیای دور را به صورت تار، پر چین و چروک و درهم می‌بینید، نه‌تنها اعصابتان به هم می‌ریزد، بلکه گاهی دچار سردرد، خستگی و ریزش اشک هم می‌شوید. با این علائم در صورت مراجعه به چشم‌پزشک مشخص می‌شود مبتلا به نوعی ناهمخوانی بینایی شبیه به نزدیک‌بینی یعنی آستیگماتیسم هستید.البته افراد زیادی به همراه نزدیک‌بینی دچار درجاتی از آستیگماتیسم یا حالت بیضی بودن قرنیه هستند. در واقع، آستیگماتیسم وقتی ایجاد می‌شود که قرنیه به جای حالت کروی، فرم
یک متخصص تغذیه گفت: شیره خرما خطر بروز کم خونی را کاهش می‌دهد و این عارضه را برطرف می‌کند. حیدر علی قربانی متخصص تغذیه اظهار کرد: شیره‌ها جزو مواد غذایی انرژی‌زا هستند و برای مواقعی که بدن به انرژی بیشتری نیاز دارد، بهترین غذا محسوب می‌شوند؛ شیره خرما از جمله انواع شیره‌ها و تسکین دهنده درد‌های رماتیسمی و امراض شریانی و وریدی است.

ادامه مطلب
مشکلات مختلف شانه ها
یکی از رایجترین مشکلات مفصلی در دستها، گیر افتادگی شانه است. در گیر افتادگی شانه، بیمار به سختی دست خود را به پشت بدنش میبرد. کارهایی که نیاز به بالا بردن زیاد دستها دارد دردناک است. گاهی درد بیمار را از خواب بیدار میکند بخصوص اگر فرد بر روی شانه مبتلا بخوابد. ضعف در عضلات شانه و بازو از دیگر نشانه های این عارضه است.
ادامه مطلب
زبان یکی از قویترین عضلات بدن است که توانایی صحبت ، غذا خوردن وتشخیص مزه های گوناگون به ما می بخشد. آفت دهانی، عارضه ای است که هر فردی در هر سنی ممکن است به آن دچار شود و بسیار آزاردهنده خواهد بود و به دلایل مختلفی ممکن است دیده شود . با دلایل و درمان آفت دهان وزبان در این مطلب آشنا شوید.

ادامه مطلب
زبان یکی از قویترین عضلات بدن است که توانایی صحبت ، غذا خوردن وتشخیص مزه های گوناگون به ما می بخشد. آفت دهانی، عارضه ای است که هر فردی در هر سنی ممکن است به آن دچار شود و بسیار آزاردهنده خواهد بود و به دلایل مختلفی ممکن است دیده شود . با دلایل و درمان آفت دهان وزبان در این مطلب آشنا شوید.

ادامه مطلب
شروع می کنم به نوشتن
پاک می کنم.
و مجددا از نو می نویسم.
از بین بی نهایت لغات موجود در سرم می گردم که واژه ای را پیدا کنم. نمی توانم.
حساس تر از همیشه به دنبال کلماتی هستم که بتوانم با آن ها درباره چیزی که می خواهم بنویسم.
کم پیش می آید دچار چنین حالتی شوم مگر اینکه درباره آن موضوع خاص هنوز به نتیجه کلی نرسیده باشم. یعنی وقتی موضوع تازه ای مطرح می شود تا نفهمم با خودم چند چندم نمیتوانم آن طور که شایسته است درباره اش بنویسم.
بلاتکلیفی یک وقت هایی مث
زنگ
درس
فعالیت های انجام شده (تدریس)
فعالیت های خواسته شده (تکلیف)

اول
فیزیک 
حل صفحه دوم برگه داده شده
درباره (سوخت های فسیلی چگونه تولید می شوند ) حداقل 2 صفحه تحقیق کن(یک صفحه درباره نفت و گاز و یک صفحه درباره ذغال سنگ ) ، درباره سوخت های فسیلی تحقیق و جند دقیقه صحبت در باره ان (اختیازی)

دوم
عربی
پرسش از دریس  1 2 3 4 5 ، پرسش از درس 6
پرسش از درس 6

سوم
ریاضی
حل نمونه سوال پیشرفت تحصیلی
امادگی برای جلسه بعد

چهارم
هنر
اجرای کسانی که ساز می زنند
کتاب
سال‌ها می‌گذرد و طعم خوش روضه همچنان پای دندانم است. به همین خاطر محرم را دوست دارم و مرور خاطراتش را بر خیلی از چیزها ترجیح می‌دهم.»
کتاب حاوی قصه‌هایی از خاطرات اصحاب روضه است که سه فصل دارد. فصل اول درباره خدای تعالی و حضرات معصومین، فصل دوم درباره عالمان دینی و فصل سوم درباره شهدا، پیر غلامان و هنرمندان است.
هم کوپه ایم
با یه دانشجوی عقده ای،
یه سلیطه؛ ازینایی که هی داد و بیداد میکنن... و همش میگن ایران بده، عربا ملخ خورن، آلمان اقتصادش قویه ولی در عمل نهایتا نظرانشون درباره ی کاشت ناخن و شینیون عروس میتونه مورد قبول باشه..
و‌ یک آدم بی نهایت معقول و آروم.
درباره ی این نفز سوم چیز زیادی در دسترس نیست ، ولی درباره ی دانشجوی عقده ای میتونم بیشتر توضیح بدم :))
تا خود کوپه اومد و کمکم کرد :) بعدش صبر کرد قطار حرکت کنه، دست تکون داد! بعد رفت خونشون!
سندرم شیر سمی در توله سگ 
این عارضه در توله هایی بین سنین 4 الی 14 روزه رخ می دهد. سندرم شیر سمی در اثر توکسین های موجود در شیر سگ ماده و یا به علت عدم توانایی استفاده ی توله ها از شیر مادر به وجود می آید و توله ها در اثر خوردن شیر آلوده دچار عفونت باکتریایی و مسمومیت می گردند.
مشاوره و آموزش درمان سندرم شیر سمی در توله سگ 
توله ها به دلیل خنثی بودن و همین طور کافی نبودن اسید معده نمی توانند با این بیماری باکتریایی و میکرو ارگانیسم ها مقابله کنند (
ایمپلنت پروسه ای است که انجام می شود تا جای خالی دندان پر شود.ایمپلنت شامل یک پایه از جنس تیتانیوم است که در استخوان فک جایگذاری می شود و بعد از مدتی با استخوان فک جوش بخورد.
یکی از مهم ترین اتفاقاتی که ممکن است برای ایمپلنت دندان رخ دهد، شکستن آن می باشد.
بعد از انجام این عمل باید نکاتی را رعایت کنید تا دچار مشکل نشوید.
1) به هیچ عنوان به محل بخیه لثه دست نزنید زیرا ممکن است امکان پاره شدن و خونریزی باشد.
2) آنتی بیوتیک های تجویزی دکتر را سر ساعت
تزریق ژل بوتاکس برای سلامت مضر نیست؟ آیا افتادگی پوست از دفعات اول بدتر می شود اگر دیگر تمایلی به بوتاکس نداشته باشیم؟پاسخ اگر ژل بوتاکس دارای مدت زمان استاندارد باشد مضر نیست در غیر این صورت ممکن است باعث عارضه شود. بعد از چند بار تکرار بوتاکس نیز افتادگی پوست بیشتر نمی شود و عضلات فرد به همان حالت قبل بر می گردد و حتی وقتی فرد چندین بار این کار را انجام دهد این عادت به حد زیادی از بین میرود.
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
سلام:))
دکتر مجتبی شکوری، که احتمالا خیلی‌هامون می‌شناسیمش - یک واقع‌بین و در عین‌حال آرمان‌گرا، یک لطیف متفکر پرهیجان- دو سال پیش ٨گام برای موفقیت در سال جدید نشون داد.
«من مجتبی شکوری هستم و فکر می‌کنم این حرف‌ها درباره دنیای بعد از مرگ نیست. حقیقت واقعی درباره زندگی قبل از مرگ است. درباره این‌ که چه‌طور به سن ٣٠ یا شاید ۵٠سالگی برسید بی‌ آن‌ که بخواهید تفنگ روی شقیقه‌تان بگذارید.»
درباره ٨ زندان صحبت کرد که باید ازشون فاصله بگیریم. ک
دقیقا الان یک ماه هست که دست و دلم به مطالعه آزاد نرفته و وقتم رو دارم به بطالت تمام می گذرونم،قرار بود بعد از سفر کربلا یک بازنگری در خودم انجام بدم ببینم با خودم چند چندم؟!،به همین بهانه دست از مطالعه کشیدم تا کمی بیشتر درباره آموخته هام فکر کنم...و الان نه چیز جدیدی یاد گرفتم و نه بازنگری درباره خودم انجام دادم و نه درباره آموخته هام فکر کردم...
ادامه مطلب
زندگی کردن با میخچه یکی از سخت‌ترین و دشوارترین مشکلات روی زمین است. بی‌شک کسی دوست ندارد با یک میخچه دردناک در خیابان قدم بزند یا برای انجام کارهای روزانه خود از این سر شهر به آن سر شهر برود. میخچه یکی از مشکلات رایجی است که بیشتر انسان‌ها دست کم یک‌بار آن را در طول زندگی تجربه می‌کنند.میخچه در نقاط مختلف پا به ویژه در ناحیه انگشتان و مفاصل آن دیده می‌شود.درحقیقت میخچه واکنشی است که پوست بدن در برابر فشارهایی قرارمی‌گیرد .
که به صورت مست
حتماً تاکنون بارها شنیده‌اید
که لایه ازون سوراخ شده است اما کمتر کسی می‌داند که این عارضه زیست محیطی
چگونه بر اقلیم زمین تاثیر می‌گذارد. یک مطالعه جدید، اثرات سوراخ لایه
ازون بر تغییرات آب و هوایی را بررسی کرده است.
ادامه مطلب
خخخخخخخخخخ اینو درباره نظر امریکا درباره پول شویی در کانادا بخونین ها ها ها
امریکا میگه کانادا یکی از مهم تری کشورهای پول شویی جهانه :))))
گرگ زاده اینو بخون برای اطلاعات عمومیت خیلی خوبه. آفرین کفتر کاکل به سر.

نظر امریکا درباره پول شویی کانادا
ایسکمی روده هنگامی اتفاق می افتد که جریان شریان های اصلی که منبع تامین خون روده ها هستند، متوقف شود. در واقع اگر به دلیل انسداد روده جریان خون به روده نرسد، این عارضه به وجود می آید. ایسکمی هم برای روده بزرگ و هم برای روده کوچک می تواند اتفاق بیفتد. این بیماری بسیار جدی و خطرناک بوده و در موارد شدید، باعث می شود جریان خون به روده قطع شود و منجر به مرگ شود. اما خوشبختانه این بیماری گوارشی هم اکنون قابل درمان است (از طریق برگرداندن جریان کافی خون)
با سلام و احترام خدمت مراجعه کنندگان محترم
با نام و یاد خدا
این وبلاگ در راستای افزایش اطلاع رسانی و بهبود آگاهی عموم از تشخیص ها و درمان های پزشکی بنا نهاده شده است
اکثر افراد تشخیص های چندانی را از پزشکی نمی دانند و در حد درمان های خانگی علایم سرماخوردگی بسنده می کنند
برخی درمان ها را صرفا علامتی و با توجه به مشکل آن لحظه درمان می کنند و به فکر درمان کلی بیماری زمینه ای و عامل بیماری خود نیستند
باید دید مناسبی به بیماری ها و درمان ها داشته ب
تنت به ناز طبیبان نیازمند مبادوجود نازکت آزرده گزند مباد
سلامت همه آفاق در سلامت توستبه هیچ عارضه شخص تو دردمند مباد
جمال صورت و معنی ز امن صحت توستکه ظاهرت دژم و باطنت نژند مباد
در این چمن چو درآید خزان به یغماییرهش به سرو سهی قامت بلند مباد
در آن بساط که حسن تو جلوه آغازدمجال طعنه بدبین و بدپسند مباد
هر آن که روی چو ماهت به چشم بد بیندبر آتش تو به جز جان او سپند مباد
شفا ز گفته شکرفشان حافظ جویکه حاجتت به علاج گلاب و قند مباد
 "حافظ" @ashenayershgh 
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید
درباره لنزهای رنگی چشم بیشتر بدانید ، امروزه به مدد تکنولوژی، انسان می تواند رنگ چشم های خود را به طور موقت تغییر دهد. لنزهای رنگی در طیف رنگی گوناگون قابلیت استفاده بر روی چشم ها را دارند.
خانم ها بیشترین متقاضی لنزهای رنگی می باشند. لنزهای چشمی کاربرد زیبایی و یا طبی دارند.
ادامه مطلب
اساسی‌ترین سوالاتی که معمولا افراد درباره بیت کوین می‌پرسند،
حول محور واحدهای ارزی آن است. سوالاتی درباره ارزش آن، امنیت، تاریخچه و
در نهایت این پرسش که بیت کوین‌ها از کجا می‌آیند؟ در این مقاله به جواب
سوالات خود درباره چگونگی کار استخراج بیت کوین خواهید رسید.
ادامه مطلب
از علت تا درمان آفت دهان و زبان

ادامه مطلب
امام جمعه ای که منزل شخصی خود را وقف طلبه ها کرد!
حجت‌الاسلام‌والمسلمین عباس رحیمی، امام جمعه خمینی شهر که روز گذشته به علت عارضه قلبی و تنفسی در بیمارستان الزهرا(س) اصفهان، دارفانی را وداع گفت، 25 آبان 97 در گفت وگو با خبرنگار «حوزه» در اصفهان از وقف منزل مسکونی خود با هدف اسکان طلابی که پس از ازدواج مشکل مسکن دارند، خبر داده بود.
@feghahat
[عکس 1280×959]
مشاهده مطلب در کانال
پارسال ١٦شهریور اشکان رو برای اولین بار دیدم.امسال ١٦شهریور ششمین جلسه ایه که میرم سر کلاسش:)تو طول یکسالی که گذشت....به لحظات و احساساتی که این روزها دارم تجربه میکنم کم فکر نکردم...کم ترسیمشون نکردم کم ازشون کمک نگرفتم برای گذران لحظه های بد....چند وقت پیش داشتم برای سارا میگفتم...خیـلی از چیزهایی که الان دارم ....تو روزهای نه چندان دوری برام آرزو بودن...اما وقتی بهشون میرسم،وقتی باهاشون انس میگیرم و قاتی میشم ،وقتی خوب خوب ...حسابی حسشون میکنم!
مرد 66 ساله‌ای به قصد
خودکشی اقدام به خوردن اسید کرده است. سوختگی مرحله 3 تشخیص داده شده است. کدام
عارضه در طی درمان و عمر بیمار کمتر محتمل است بروز کند؟

الف) همولیز

ب) کنسر مری

ج) تنگی

د) اختلالات حرکتی مری

پاسخ: تمامی گزینه های
عنوا شده از عوارض سوختگی است. یکی از عوارض مصرف اسید با حجم زیاد جذب آن و بروز
عوارض سیستمیک و از جمله آن همولیز است. بنابراین همولیز را باید در مصرف اسید نه قلیا
انتظار داشت.

در بین عوارض ناشی از
سوختگی کنسر جز
علت ، علائم و درمان سریع آفت دهان و زبان

ادامه مطلب
علت ، علائم و درمان سریع آفت دهان و زبان
زبان یکی از قویترین عضلات بدن است که توانایی صحبت ، غذا خوردن وتشخیص مزه های گوناگون به ما می بخشد. آفت دهانی، عارضه ای است که هر فردی در هر سنی ممکن است به آن دچار شود و بسیار آزاردهنده خواهد بود و به دلایل مختلفی ممکن است دیده شود . با دلایل و درمان آفت دهان وزبان در این مطلب آشنا شوید.

ادامه مطلب

اسپاسم قلبی چگونه تشخیص داده میشود؟
اسپاسم عروق کرونری قلب حاکی از نوعی اختلال
قلبی بالقوه است. از این رو پزشک برای تشخیص این عارضه عکس‌برداری از قلب را تجویز
می‌کند تا بتواند به کمک تصاویر دقیقی و روشنی از آن، برای درمان بیمار اقدام نماید.
آزمایش های زیر، نمونه ای از موارد مورد تجویز پزشک است که عبارت‌اند از:

اکوکاردیوگرافی که به‌وسیله امواج صوتی
فراصوت، تصویری از قلب ارائه می‌دهد.

نوار قلب که به منظور سنجش فعالیت الکتریکی
قلب انجام
عصر امروز در دیدار اساتید: ما درباره مسائل ناموسی انقلاب مذاکره نمیکنیم؛ درباره توانایی نظامی مذاکره نمیکنیم/ مذاکره درباره اینجور مسائل، دو کلمه است: آنها میگویند این را میخواهیم، ما میگوییم نه! مثل قضیه آن خواستگاری که پرسیدند چه شد؟ گفت همه چیز پیش رفته غیر از دو چیز: ما میگوییم دختر شما را میخواهیم و آنها میگویند غلط میکنید!منظور اینها از مذاکره، مذاکره با آمریکاست که گفتیم مذاکره نمیکنیم؛ مذاکره هیچ فایده ای ندارد و ضرر هم دارد.
انشا در مورد یک روز سرد زمستانی انشا درباره یک روز برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی را توصیف کنید انشا کوتاه درباره برف انشا در مورد برف با مقدمه خاطره از یک روز برفی انشای ذهنی درباره برف داستان کوتاه در مورد یک روز برفی
ادامه مطلب
 این روزها خیلی از خانم‌ها برای جوان‌سازی پوست میکرودرم ابریژن را انتخاب می‌کنند، این روش جدیدی است؟میکرودرم ابریژن اولین‌بار در سال ۱۹۸۵ در کشور ایتالیا مورد استفاده قرار گرفت.سپس در بیشتر کشورهای اروپایی به‌عنوان روش بدون عارضه جوان‌سازی استفاده شد.و بعد از آن در کشورهای آمریکایی نیز مورد استفاده قرار گرفت.
http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
علت ، علائم و درمان سریع آفت دهان و زبان

ادامه مطلب
برای انجام عمل جراحی ستون فقرات باید تمام جوانب این عمل را در نظر بگیرید . تا بهترین نتیجه را دریافت کنید. این موارد عبارتند از : جراح ، زمان بهبودی ، آماده سازی قبل از عمل ، لوازم مورد نیاز.
 عمل جراحی ستون فقرات چه عوارضی را به دنبال دارد?
امروزه تعداد بسیاری عمل جراحی ستون فقرات انجام می شود  که این آمار هر ساله افزایش پیدا می کند . این عمل در اکثر مواقع هیچ عارضه ای را به دنبال ندارد . ولی مثل هر عمل جراحی دیگر گاهی این عمل هم عوارضی دارد که با
آیا دفعات انجام جراحی بینی محدودیت دارد؟

آیا دفعاتی که می‌توان اعمال جراحی بینی انجام داد،محدودیت دارد؟ پاسخ: خیر. اما مطمئنا هر چه بینی دفعات زیادتری عمل شود احتمال عارضه زیادتر خواهد داشت. اما این بدان معنا نیست که افراد در صورت وجود مشکل و اختلالات شدید عمل‌های بعدی را انجام ندهند، زیرا اگر عمل با دقت، با حوصله و تکنیک مناسب انجام شود، می‌تواند نتایج قبلی را بهبود دهد.
ادامه مطلب
هایفوتراپی روشی بدون جراحی جهت جوانسازی پوست می باشد که نوین ترین روش در نوع خود می باشد و از نیروی امواج مافوق صوت در جهت رفع چین و چروک پوست و کشیدن و لیفت پوست استفاده می نماید. همه روشهای جوانسازی پوست دارای عوارض می باشند و تفاوت آنها در همین عارضه کم یا زیاد می باشد.  در این مقاله به عوارض هایفوتراپی پرداخته ایم. 

ادامه مطلب
پاهای پرانتزیعارضه پای پرانتزی نوعی اختلال در طرز قرار گرفتن ساق­های پا است که در آن زانوها از هم فاصله زیادی می­گیرند. افراد مبتلا در هنگاه راه رفتن پاهای خود را به طرف خارج کشیده و با لبه خارجی پا راه می­روند.
تشخیصتشخیص این عارضه بسیار ساده است، برای این کار باید از فرد مورد نظر بخواهیم تا در حالت ایستاده قوزک پاها را به هم بچسباند به نحوی که کشکک­های زانو به سمت جلو باشد، سپس فاصله بین دو زانو را اندازه­گیری می­کنیم، در این حالت عضلات را
عمل کیست تخمدان چیست از شایع ترین بیماری های زنان می توان به کیست تخمدان اشاره کرد. دو عضو پایینی رحم، تخمدان ها هستند که وظیفه آن ها تولید هورمون استروژن است. از شایع ترین کیست های تخمدان می توان فولیکولی را نام برد.درصد بالایی از زنان به به این عارضه دچار میشوند و از وجود آن اطلاعی ندارند. در برخی موارد این گونه کیست ها به خودی خود از بین می روند و علائمی ندارند و گاهی مواقع نیاز به درمان به اشکال گوناگون میباشد.

نمی دانم از کی به جای واژه‌ی ناخوشایند م..ج..برای شما عبارت جانباز اعصاب و روان مرسوم شد نوع خاصی از جانبازی که به جای قطعه‌ای از جسم،تکه‌ای از روحت را گذاشته‌ای وسط سال‌های جنگ،بین هم‌سنگرهایت...معنویت آن بچه‌ها را دوست داشته‌ای و هوای این روزهای دنیا دارد خفه‌ات می کند یا دلتنگشانی برای همین هر چند وقت یکبار میروی سراغ تکه‌ی گم شده روحت و مرور می‌کنی خاطره‌ی پر پر شدنشان میان توپ و تانک و خمپاره را...
گاهی روحت در تنت سنگینی می کند و ه
نمی دانم از کی به جای واژه‌ی ناخوشایند م..ج..برای شما عبارت جانباز اعصاب و روان مرسوم شد نوع خاصی از جانبازی که به جای قطعه‌ای از جسم،تکه‌ای از روحت را گذاشته‌ای وسط سال‌های جنگ،بین هم‌سنگرهایت...معنویت آن بچه‌ها را دوست داشته‌ای و هوای این روزهای دنیا دارد خفه‌ات می کند یا دلتنگشانی برای همین هر چند وقت یکبار میروی سراغ تکه‌ی گم شده روحت و مرور می‌کنی خاطره‌ی پر پر شدنشان میان توپ و تانک و خمپاره را...
گاهی روحت در تنت سنگینی می کند و ه
زبان یکی از قویترین عضلات بدن است که توانایی صحبت ، غذا خوردن وتشخیص مزه های گوناگون به ما می بخشد. آفت دهانی، عارضه ای است که هر فردی در هر سنی ممکن است به آن دچار شود و بسیار آزاردهنده خواهد بود و به دلایل مختلفی ممکن است دیده شود . با دلایل و درمان آفت دهان وزبان در این مطلب آشنا شوید.

ادامه مطلب
انشا کوتاه درباره برف انشا درمورد زمستان پایه هفتم انشا در مورد برف با مقدمه انشای ذهنی درباره برف انشا در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه انشا درباره روستا در زمستان انشا در مورد کوهستان برفی انشا در مورد یک روز سرد زمستانی
ادامه مطلب
لیزر که امروزه در حوزه زیبایی کاربرد فراوانی دارد تمام عیوب پوست را رفع می کند. بسیاری از خانم‌ها به زیبایی پوست خود بسیار اهمیت می‌دهند و با انجام انواع و اقسام روش‌های زیبایی از بوتاکس Botoxو تزریق انواع ژل گرفته تا استفاده از انواع و اقسام کرم‌های آرایشی سعی می‌کنند تا پوست صاف و یکدستی داشته باشند.
در این بین استفاده از لیزر یکی از تحولات اتفاق افتاده در درمان بیماری‌های پوستی و زیبایی پوست است که با رشد تکنولوژی انواع و اقسام لیزره
بر اساس گزارش‌های انجمن متخصصان معده و روده آمریکا تقریباً ۴ میلیون نفر از زخم معده رنج می‌برند و از هر ده نفر یک تن در دوره‌ای از زندگی خود به این عارضه مبتلا خواهد شد. و یکی از پیامدهای آن خونریزی می باشد. بنابراین آگاهی از علایم خونریزی معده بسیار مهم است، در ادامه به علائم خونریزی معده اشاره می‌شود.
ادامه مطلب
نتایج یک نظرسنجی در انگلیس نشان می‌دهد که دو سوم از زنان بالای ۴۰ سال از مشکل ضعف مثانه رنج می‌برند.
 در این بررسی آمده‌ است: در حال حاضر دو سوم از زنان میانسال از ضعف مثانه رنج می‌برند که این مشکل در عین حال وضعیت سلامت روان آنان را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد.
در این نظرسنجی از هر ۱۰ زن مبتلا به ضعف مثانه ۹ نفر معتقد بودند که این عارضه که بر اثر زایمان و افزایش سن بوجود می‌آید تاثیر قابل توجهی بر کیفیت زندگی آنان گذاشته و عامل افسردگی در یک د
«درد را از هر طرف بنویسی درد است.» این جمله را شاید بار‌ها شنیده باشید. درد که بیاید فرقی نمی‌کند از کجا شروع شود و کجا را درگیر کند مهم آن لحظه‌ای است که به دنبال یک قرص مسکن تمام خانه را زیر و رو می‌کنید. همان طور که درد جزء جدا نشدنی زندگی است مسکن‌ها هم نقش روزانه خود را ایفا می‌کنند. در هر کیفی یک ورقه قرص مسکن وجود دارد با نام‌ها و دوز‌های مختلف.
قرص‌های ایرانی و خارجی که تنها با عنوان مسکن شناخته می‌شوند، اما چقدر در موردشان می‌دانی
انشا فیل و فنجان طنز انشا طنز درباره ی فیل و فنجان معنی فیل و فنجان داستان کوتاه درباره فیل و فنجان انشا درباره فیل و فنجان به کمک راههای پرورش فکر انشا فیل و فنجان جدید تفسیر ضرب المثل فیل و فنجان انشا درمورد فیل و فنجان با مقدمه و نتیجه
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
بواسیر متورم شدن سیاهرگ ها در کانال مقعد (بواسیر داخلی) و یا خارج از آن بر روی دریچه مقعدی (بواسیر خارجی) است. درد شدید، خونریزی، سوزش و خارش  مقعد و از همه مهمتر لمس توده های گوشتی خارج شده از مقعد از علائم این بیماری هستند. روشهای درمانی متعددی برای این عارضه وجود دارد، اما تنها روش قطعی برای درمان، از بین بردن این توده در کنار رعایت نکاتی برای پیشگیری از عود مکرر این عارضه است. پس با ما همراه شوید تا شما را با این روش ها  آشنا کنیم:
درمان سریع
بواسیر متورم شدن سیاهرگ ها در کانال مقعد (بواسیر داخلی) و یا خارج از آن بر روی دریچه مقعدی (بواسیر خارجی) است. درد شدید، خونریزی، سوزش و خارش  مقعد و از همه مهمتر لمس توده های گوشتی خارج شده از مقعد از علائم این بیماری هستند. روشهای درمانی متعددی برای این عارضه وجود دارد، اما تنها روش قطعی برای درمان، از بین بردن این توده در کنار رعایت نکاتی برای پیشگیری از عود مکرر این عارضه است. پس با ما همراه شوید تا شما را با این روش ها  آشنا کنیم:
درمان سریع
Innocent Defendant 2017
_ چه کار کنم؟

* عنوان نوست: محسن چاووشی می‌خواند. باید صدایش را تحریم کنم، نمی‌گذارد از این سیاهچاله بدون عارضه‌ی جانبی بیرون بیایم! باید کلهم الاجمعین ِ آهنگ‌های گوشی را بریزم در دریا شاید خاطرات کهنه هم همراهشان سَقَط شدند.
پ.ن.1 دستت مبارک است که می‌آورد به هوش / این سایه دست‌های مبارک بزن مرا / تا مرده‌ای به زنده شدن مفتخر شود..پ.ن.2 اگر از این زندان جان سالم به در بردم، دیگر بر نمی‌گردم، به خدا قسم. 
الکساندرایت آپوجی از انرژی لیزر Alexandrite برای رفع موهای زائد و رفع برخی لکه های پوستی استفاده می کند.
در رفع موهای زائد، انرژی این لیزرکاملا جذب ملانین موجود در ریشه مو شده و به پوست و بــافت هــای اطــراف آسیـبــی نمی رساند.
در نتیجه موهای زائد با این دستگاه بدون هیچ گونه عارضه جانبی از بین می روند و شما دیگر شاهد رشد این موها نخواهید بود.
ادامه مطلب
از علت تا درمان آفت دهان و زبان

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
به استادم گفتم بیا یک ساعتی حرف بزنیم او هم قبول کرد.اول درباره تحقیقات اخیرش درباره سرطان گفت و بعد هم از عرفان سرخپوستی برایم حرف زدگفتم چند تا توصیه و راه حل به من بده که خیلی از دست این روزهایم کلافه ام گفت بنویس.اینها هم توصیه هایش با پاره ای توضیحات:
ادامه مطلب
علل پف زیرچشم و کبودی آن چیست؟
علل پف زیرچشم و کبودی آن چیست؟
پف زیرچشم اصطلاحی است که اغلب برای چشم هایی به کار می رود که اطراف آن متورم بوده و گاهی حالت التهاب هم دارد .
افرادی که چشم های پف کرده دارند گاهی خودشان هم از علت آن را نمیدانند؛
اماپف زیرچشم می تواند دلایل گوناگونی داشته باشد.
پف زیرچشم به هر دلیلی که اتفاق بیفتد قابل تغییر و کاهش است . ا
اینکه می گوییم امکان کاهش آن وجود دارد برای این است که نمی خواهیم امیدواری بیهوده داده باشیم .
بسیاری افراد علاقه‌ای به خال روی صورت ندارند و مرتب دنبال راهکاری برای از بین بردن این عارضه پوستی هستند، محققان طب سنتی راهکارهایی خوب برای از بین بردن آنها دارند.
به گزارش خبرنگار حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران، حوزه کلینیک در نظر دارد تازه‌ترین دانستنی‌های پزشکی را در اختیار کاربران قرار دهد.

ادامه مطلب
خطرناک‌ترین بیماری تاریخ بشریت، بیشعوری است. این چیزی است که «خاویر کرمنت» در کتاب «بیشعوری» به آن اعتراف می‌کند. اما جای نگرانی نیست. کرمنت صادقانه می‌گوید که خودش هم قبلا بی‌شعور بوده و توانسته خودش را درمان کند. او این کتاب را نوشته تا راهکارهای عملی درمان این عارضه را به دیگران هم نشان دهد. به‌نظر می‌رسد که بی‌شعوری یکی از دغدغه‌های اصلی کرمنت است. سایر آثار این نویسنده هم در فضایی مشابه نوشته شده‌اند. «بی‌شعورهای گردن‌کلفت»، «ب
عمومی ترین علت گرم شدن پاها آسیب دیدن عصب ها است که اغلب اوقات به بیماری دیابت مربوط می شود. دلایل دیگری هم وجود دارد. درد ناشی از این عارضه ممکن است دوره ای یا دائم باشد و از شدت خفیف تا شدید ادامه پیدا کند. در این مواقع در پاهای تان حس گرم شدن، سوزش، بی حسی یا تیر کشیدن را احساس می کنید.

ادامه مطلب
عامل سوت کشیدن گوش ها
خواجوی متخصص گوش و حلق و بینی  در رابطه با سوت کشیدن گوشها گفت: صدای وز وز گوشها دو نوع است، در نوع اول تنها خود بیمار این صدا را می‌شنود (شایع تر است) و 
نوع دوم صدای وز وز را هم خود بیمار می‌شنود و هم دیگران قادر به شنیدن این صدا هستند، این عارضه بسیار شایع است و می‌تواند علامت بسیاری از اختلالات و بیماری‌ها باشد.

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها